Jdi na obsah Jdi na menu
 


Archiv

Nalezené příspěvky

HORA

22. 2. 2018

Doporučujeme - Hodnocení 83%

ČTVRTEK 22. 2. v 19 hodin

Austrálie/ Dokumentární / Délka 74 min.

Režie: Jennifer Peedom

Vstupné: 100 Kč

Hrají: Willem Dafoe (vyp.)

 

 banff-mountain-festival-1200x544.jpg

 

Impozantní dokument o nejvyšších vrcholech světa a lidské touze dobývat je...

 

Snímek je oslňující analýzou naší posedlosti horami. Ještě před 300 lety byly snahy zdolat horské vrcholy považovány za něco velmi blízkého šílenství. Nikdo tehdy nepředpokládal, že by divoká a opuštěná horská krajina mohla někoho zajímat. Vrcholy hor byly považovány za místa, kde sídlí nebezpečí, nikdo je nevnímal jako místa plná krásy. Proč jsou nyní horami přitahovány miliony lidí? Dokument Hora nám ukazuje okouzlující sílu výšin a jejich věčnou moc, se kterou formují naše životy !

 

https://www.csfd.cz/film/524367-hora/videa/

 

Věčné tvá nevěrná

23. 2. 2018

PÁTEK 23. 2. ve 20 hodin

SOBOTA 24. 2. ve 20 hodin

ČR/ Komedie / Romantický

Délka 110 min., vstupné: 130 Kč

Režie: Milan Cieslar

Hrají: Vilma Cibulková, Saša Rašilov nejml., Lenka Vlasáková, Sára Sandeva, Natalia Germani, Jiří Lábus, Filip Blažek, Pavel Kříž, Denis Šafařík, Jaroslav Černík

 

Josef a Miluška jsou manželé už snad celou věčnost. Miluška učí aerobik a svého manžela i dospívající dceru neúnavně zahrnuje péčí. Josef svou ženu miluje, ale má slabost i pro mladší a krásnější  ženy. Jejich manželství, spolu s Josefovým krachujícím nakladatelstvím, se pomalu řítí do záhuby. Na záchranu přijíždí teta Marta, která má šílený plán jak krachující manželství i nakladatelství Josefa zachránit. Jako zkušená psycholožka, pracující v manželské poradně, naordinuje manželům nevěru - musejí se přistihnout in flagranti.  Bláznivá hra může začít!

https://www.csfd.cz/film/539912-vecne-tva-neverna/videa/

 

PADESÁT ODSTÍNU SVOBODY

23. 2. 2018

PÁTEK 23. 2. v 18 hodin

SOBOTA 24. 2. v 18 hodin

NEDĚLE 25. 2. ve 20 hodin

USA/ Romantický

Délka 105 min., vstupné: 140 Kč

Režie: James Foley / Předloha: E.L. James (kniha)

Hrají: Jamie Dornan, Dakota Johnson, Arielle Kebbel, Tyler Hoechlin, Kim Basinger, Eloise Mumford, Marcia Gay Harden, Max Martini, Rita Ora

 

Vstupem do manželství pro Anastasii (Dakota Johnson) a Christiana (Jamie Dornan) jejich vynalézavost a fantazie nezná mezí, zvlášť když je díky Christianově pohádkovému bohatství opravdu nemusí nic limitovat. Ana se však nechce stát manželkou uvězněnou ve zlaté kleci. Rostoucí emancipace jeho ženy se však záhy stane rizikem, protože z minulosti se vynoří bývalý Anin kolega Jack Hyde, který má s oběma nevyřízené účty. Jenže Anastasia už dávno není ta rozklepaná studentka, ale čím dál sebevědomější paní Greyová, která ví, že i svoboda může mít až padesát odstínů, a o žádný z nich nechce přijít – Jacku Hydeovi a dokonce i manželovi navzdory!

https://www.csfd.cz/film/414829-padesat-odstinu-svobody/videa/

 

PRAČLOVĚK

24. 2. 2018

SOBOTA 24. 2. v 16 hodin / Dabing

NEDĚLE 25. 2. v 16 hodin / Dabing

Velká Británie / Animovaná komedie

Délka 109 min., vstupné: 100 Kč / 125 Kč

Režie: Nick Park

 

Dug je typický neohrožený hrdina dosud žijící v celkem poklidně probíhající době kamenné. A teď, spolu se svým čtyřnohým přítelem Čenichem, musí zachránit svůj kmen a milovaný domov před velkou hrozbou. Vtrhla k nim doba bronzová v čele s padoušským lordem Bafoněm. Dug má jedinou šanci: naučit sebe a dalších deset hodně nemotorných pralidí hrát fotbal a pak vyhrát zápas proti elitnímu reprezentačnímu klubu Real Bronzio. Jen tak můžou získat zpět své území. Dokáže doba kamenná překonat dobu bronzovou? 

 

https://www.csfd.cz/film/49814-praclovek/videa/

 

 

JUMANJI: Vítejte v džungli...

25. 2. 2018

Poslední promítání tohoto filmu

NEDĚLE 25. 2. v 10. 30 hodin / Dabing

 

USA/ Dobrodružný / Komedie

Délka 115 min. / Vstupné: 100 Kč

Režie: Jake Kasdan

 

Hrají: Dwayne Johnson, Karen Gillan, Jack Black, Kevin Hart, Nick Jonas, Virginia Newcomb, Missi Pyle Producenti:Ted Field, William Teitler, Matthew Tolmach

Střih:

Steve Edwards, Mark Helfrich

Kostýmy:

Laura Jean Shannon

 

Když čtveřice školáků objeví starou videoherní konzoli se hrou, o které nikdy předtím neslyšeli - zvanou Jumanji - ocitají se všichni vzápětí v džungli, v níž se hra odehrává, a zcela doslova se stávají postavami, které si pro hru zvolili: Společně zjišťují, že Jumanji není hra, kterou si můžete jen tak zahrát - musíte ji přežít. Aby hru pokořili a mohli se vrátit do skutečného světa, musejí se vydat na nejnebezpečnější dobrodružství svého života.

 

https://www.csfd.cz/film/64011-jumanji-vitejte-v-dzungli/videa/

 

Zoufalé ženy dělají zoufalé věci - Opakujeme

25. 2. 2018

NEDĚLE 25. 2. v 18 hodin

Česko / Komedie / Délka 115 min, vstupné: 120 Kč

Režie: Filip Renč  

Předloha: Halina Pawlowská (kniha)

Scénář: Halina Pawlowská

Hrají: Klára Issová, Matouš Ruml, Aneta Krejčíková, Jindřich Žampa, Marie Kružíková, Pavel KřížJiří Dvořák, Zdenka Procházková, Alice Bendová, Lenka Vlasáková, Martin Kraus

 

Olga chce najít pravou lásku. Není to vůbec jednoduché ani Olga není jednoduchá. Má se svým milostným životem velké plány. A tak se přemístí do velkoměsta. Nejprve prodává v dámském prádle,  než se stane zázrak a přijde ON! Ten první a pravý! To si aspoň Olga myslí do okamžiku, než ho přistihne při nevěře. Určitě ale platí, že film Zoufalé ženy dělají zoufalé věci je komedie, ze které vyplývá, že co se týče lásky, tak... i když je vám hrozně, i když jste k smíchu, tak to prostě nesmíte vzdát!

https://www.csfd.cz/film/530174-zoufale-zeny-delaji-zoufale-veci/videa/

 

LADY BIRD

1. 3. 2018

ČTVRTEK 1. 3. ve 20 hodin / Titulky

SOBOTA 17. 3. v 18 hodin / Titulky

Nominace na Oscara / Hodnocení 70 %

USA/ Komedie / Drama

Délka 94 min., vstupné: 110 Kč

Režie: Greta Gerwig

Hrají: Saoirse Ronan, Laurie Metcalf, Beanie Feldstein, Tracy Letts, Lucas Hedges, Odeya Rush, Jake McDorman, Laura Marano, Lois Smith

 

Kdybyste si chtěli Christine (Saoirse Ronan) jednoduše zaškatulkovat, zařadili byste ji mezi rebelky. Není nijak zvlášť hezká a obličej plný akné maskuje růžovými vlasy. Není nijak zvlášť chytrá a tenhle deficit vyrovnává tvrzením, že má umělecké sklony. Asi nejzajímavější je na ní to, že coby symbol vzdoru odmítá své křestní jméno, sama si říká Lady Bird a chce, aby ji tak oslovovali i všichni ostatní. Když se s ní setkáme poprvé, absolvujeme její brutální hádku s matkou, po které naštvaně vystoupí z auta. Jedoucího. A přitom je tahle věčně nabručená holka se zlomenou rukou (následek výše uvedeného incidentu) ve skutečnosti citlivá duše, která by se jen chtěla správně zamilovat a najít smysl života, a je jen nervózní z toho, že se jí ani jedno zatím příliš nedaří.

https://www.csfd.cz/film/452081-lady-bird/videa/

 

WINCHESTER: Sídlo démonů

2. 3. 2018

PÁTEK 2. 3. ve 20 hodin / Titulky

USA/ Austrálie

Horor / Mysteriózní

Délka 115 min., vstupné: 120 Kč

Režie: Michael Spierig, Peter Spierig

Hrají: Helen Mirren, Jason Clarke, Sarah Snook, Angus Sampson, Laura Brent, Eamon Farren

 

Věříte na duchy? Obrovské sídlo Winchesterů tíží hrůzyplná atmosféra i historie. Jeho stavba probíhala nepřetržitě 38 let, 7 dní v týdnu, 24 hodin denně. Jakákoliv přestávka měla mít strašné následky. Chodbami domu se na přelomu století plíží tajemná postava celá v černém, nikdo nesmí vidět, co se skrývá pod černým závojem. Není to ovšem démon, je to lady Sarah Winchester. Vdova a dědic zbrojního impéria Winchesterů, jejichž opakovací pušky pomohly dobýt Ameriku a zabily tisíce lidí. Lidí, jejichž prokletí a duchové teď rodinu pronásledují na každém kroku. Duchové, které na našem světě drží jen jejich neukojitelná touha po pomstě. Jedinou šancí, jak je upokojit, je stavět pro ně sídlo. A tak vystrašená, posedlá a prokletá lady Winchester staví dům zasvěcený duchům. Staví zámek, vězení a bludiště v jednom, zatímco ti nejstrašnější z všudypřítomných démonů se stále snaží vyřídit si s Winchestery svoje hrozivé účty.

https://www.csfd.cz/film/478583-winchester-sidlo-demonu/videa/

 

PRAČLOVĚK - opakujeme

3. 3. 2018

SOBOTA 3. 3. v 16 hodin / Dabing

PÁTEK 16. 3. v 17 hodin / Dabing

Velká Británie / Délka 109 min.

Vstupné: 100 Kč / 125 Kč

Režie: Nick Park

 

Dug je typický neohrožený hrdina dosud žijící v celkem poklidně probíhající době kamenné. A teď, spolu se svým čtyřnohým přítelem Čenichem, musí zachránit svůj kmen a milovaný domov před velkou hrozbou. Vtrhla k nim doba bronzová v čele s padoušským lordem Bafoněm. Dug má jedinou šanci: naučit sebe a dalších deset hodně nemotorných pralidí hrát fotbal a pak vyhrát zápas proti elitnímu reprezentačnímu klubu Real Bronzio. Jen tak můžou získat zpět své území. Vypadá to spíše na naprostou katastrofu, totální debakl a po ní následující dlouhodobou práci v dolech vítězné civilizace. Dokáže doba kamenná překonat dobu bronzovou? Vyhraje Dug a jeho tým zápas a získá své území zpět?

 

https://www.csfd.cz/film/49814-praclovek/videa/

 

Věčné tvá nevěrná - opakujeme

3. 3. 2018

SOBOTA 3. 3. v 18 hodin

ČTVRTEK 15. 3. ve 20 hodin

ČR/ Komedie / Romantický

Délka 110 min., vstupné: 130 Kč

Režie: Milan Cieslar

Hrají: Vilma Cibulková, Saša Rašilov nejml., Lenka Vlasáková, Sára Sandeva, Natalia Germani, Jiří Lábus, Filip Blažek, Pavel Kříž, Denis Šafařík, Jaroslav Černík

Josef a Miluška jsou manželé už snad celou věčnost. Miluška učí aerobik a svého manžela i dospívající dceru neúnavně zahrnuje péčí. Josef svou ženu miluje, ale má slabost i pro mladší a krásnější  ženy. Jejich manželství, spolu s Josefovým krachujícím nakladatelstvím, se pomalu řítí do záhuby. Na záchranu přijíždí teta Marta, která má šílený plán jak krachující manželství i nakladatelství Josefa zachránit. Jako zkušená psycholožka, pracující v manželské poradně, naordinuje manželům nevěru - musejí se přistihnout in flagranti.  Bláznivá hra může začít!

https://www.csfd.cz/film/539912-vecne-tva-neverna/videa/

 

CIZINEC VE VLAKU

3. 3. 2018

SOBOTA 3. 3. ve 20 hodin / Titulky

USA / Velká Británie / Francie

Thriller/ Délka 104 min.

Vstupné: 110 Kč

Režie: Jaume Collet-Serra

Hrají:Liam Neeson, Vera Farmiga, Sam Neill, Patrick Wilson, Elizabeth McGovern, Jonathan Banks, Killian Scott, Dean-Charles Chapman

 

Michael McCauley žije spokojeně nudný rodinný život bez jakýchkoliv výkyvů. Prodává pojištění, s rodinou žije za městem, a do práce a zpátky dojíždí pravidelným vlakem. Jednou po chvilce jízdy si k němu přisedne atraktivní žena a položí mu jednoduchou, trochu znepokojující otázku: „Co jste za člověka?” Pod vlivem jejího osobního kouzla i obálky s penězi se Michael nechá vtáhnout do zvláštní a smrtící hry. Musí ve vlaku najít někoho, kdo tam nepatří. Když neuspěje, přijde o rodinu, pokud uspěje, dostane odměnu. Odmítnutí se nebere jako odpověď. Je to hra nebo promyšlený zločin? Kdo je tajemný cizinec ve vlaku a proč ho má najít...

 

https://www.csfd.cz/film/460845-cizinec-ve-vlaku/videa/

 

COCO

4. 3. 2018

NEDĚLE 4. 3. v 10. 30 hodin / Dabing

NEDĚLE 11. 3. v 16 hodin / Dabing

NOMINACE NA OSCARA

Hodnocení 89%

USA Animovaná rodinná komedie

Délka 109 min., vstupné: 100 Kč 

Režie: Lee Unkrich, Adrian Molina

Navzdory prazvláštnímu rodinnému zákazu muziky se Miguel touží stát uznávaným hudebníkem jako je jeho idol, Ernesto de la Cruz. V touze dokázat svůj talent se Miguel souhrou neuvěřitelných okolností ocitne v překrásné a barevné Říši mrtvých. Tam potká okouzlujícího šejdíře Hectora a společně se vypraví na strhující cestu odhalit skutečný příběh Miguelovy rodiny!

 

https://www.csfd.cz/film/66830-coco/videa/

 

 

JÁ, TONYA

4. 3. 2018

NEDĚLE 4. 3. v 18 hodin / Titulky 

USA/ Životopisný / Sportovní / Černá komedie

Délka 119 min., vstupné: 110 Kč 

HODNOCENÍ 75 %

Režie: Craig Gillespie

Hrají: Margot Robbie, Sebastian Stan, Mckenna Grace, Allison Janney, Paul Walter Hauser, Julianne Nicholson, Bojana Novakovic

 

Černočerná komedie Já, Tonya přináší divoký a stěží uvěřitelný příběh, který by vydal hned na několik životů. Vzestup z ničeho až na vrchol, touhu, vášeň, pád na samotné dno a jeden z největších skandálů sportovní historie. Tonya Harding patřila svého času mezi nejlepší krasobruslařky světa, všichni si ji ale budou navždy pamatovat ve spojení s šokujícím útokem na její soupeřku Nancy Kerrigan.

 

https://www.csfd.cz/film/541651-ja-tonya/videa/

 

 

TÁTOVA VOLHA

8. 3. 2018

ČTVRTEK 8. 3. ve 20 hodin / Premiéra

PÁTEK 9. 3. ve 20 hodin

SOBOTA 10. 3. v 18 hodin

NEDĚLE 11. 3. v 18 hodin

NEDĚLE 18. 3. v 18 hodin

PÁTEK 23. 3. v 18 hodin

SOBOTA 31. 3. v 18 hodin

ČR/ Komedie

Délka 115 min., vstupné: 130 Kč

Režie: Jiří Vejdělek

Hrají: Eliška Balzerová, Tatiana Vilhelmová, Vilma Cibulková, Eva Holubová, Hana Maciuchová, Emília Vášáryová, Martin Myšička, Boleslav Polívka, Jana Plodková, Václav Neužil ml., Dominika Frydrychová

 

Eva (Eliška Balzerová) je kostýmní výtvarnice, bonvivánka a manželka šarmantního Ludvíka, který však velmi nečekaně a bez rozloučení umře. Tak nečekaně, že jí nestačí říct, že kromě jejich společné dcery Terezy (Tatiana Vilhelmová) měl ještě stejně starého nemanželského syna. To alespoň naznačuje pečlivě ukrytá dětská kresba, kterou Tereza náhodou objeví. Eva je rozhodnutá nečekané odhalení velkoryse ignorovat. S Ludvíkem si vždycky všechno říkali, o svých milencích a milenkách měli vzájemně přehled.  Tereza, které se vlastní život sype pod rukama, se k přízraku tajemného nevlastního bratra upne. Přemluví svoji matku, aby se společně vydaly po stopách Ludvíkových milenek (Vilma Cibulková, Eva Holubová, Hana Maciuchová) a zjistily o jeho tajemství víc. Na cestu vyrážejí Ludvíkovým veteránem Volha GAZ 21!

https://www.csfd.cz/film/538409-tatova-volha/galerie/?type=1

 

 

PADESÁT ODSTÍNU SVOBODY - Opakujeme

9. 3. 2018

PÁTEK 9. 3. v 18 hodin / Titulky

SOBOTA 24. 3. ve 20 hodin / Titulky

USA/ Romantický / Erotický

Délka 105 min., vstupné: 120 Kč

Režie: James Foley

Předloha: E.L. James (kniha)

Hrají: Jamie Dornan, Dakota Johnson, Arielle Kebbel, Tyler Hoechlin, Kim Basinger, Eloise Mumford, Marcia Gay Harden, Max Martini, Rita Ora, Luke Grimes, Callum Keith Rennie, Eric Johnson, Brant Daugherty

 

Vstupem do manželství pro Anastasii (Dakota Johnson) a Christiana (Jamie Dornan) jejich vynalézavost a fantazie nezná mezí. Ana se však nechce stát manželkou uvězněnou ve zlaté kleci. Rostoucí emancipace Any se však záhy stane rizikem, protože z minulosti se vynoří bývalý Anin kolega Jack Hyde, který má s oběma nevyřízené účty. Jenže Anastasia už dávno není ta rozklepaná studentka, ale čím dál sebevědomější paní Greyová, která ví, že i svoboda může mít až padesát odstínů, a o žádný z nich nechce přijít – Jacku Hydeovi a dokonce i manželovi navzdory!

 

https://www.csfd.cz/film/414829-padesat-odstinu-svobody/videa/

 

VČELKA MÁJA: Medové hry

10. 3. 2018

SOBOTA 10. 3. v 16 hodin / Dabing

NEDĚLE 11. 3. v 10. 30 hodin / Dabing

NEDĚLE 18. 3. v 16 hodin / Dabing

Německo / Austrálie

Délka 105 min., vstupné: 100 Kč

Animovaný / Rodinný / Komedie

Režie: Noel Cleary, Alexs Stadermann

 

V Májině úlu to bzučí vzrušením, už dokončili letní sklizeň. Obdrží její úl už konečně pozvánku na Velké medové hry? Ale Májino nadšení rychle opadne, když zjistí, že její úl nejenže se nesmí soutěže zúčastnit, ale že císařovna také požaduje, aby její úl odevzdal polovinu letní sklizně medu jako příspěvek na výživu atletů soutěžících na Velkých medových hrách. V rozporu s přáním královny se Mája rozhodne odjet do Buzztropolis a osobně se postavit před císařovnu.

 

https://www.csfd.cz/film/548195-vcelka-maja-medove-hry/galerie/?type=1

 

Tři billboardy kousek za Ebbingem

10. 3. 2018

SOBOTA 10. 3. ve 20 hodin / Titulky

USA / Krimi / Drama / Komedie

HODNOCENÍ 89%

NOMINACE NA OSCARA

Délka 115 min., vstupné: 100 Kč

Režie: Martin McDonagh

Hrají: Frances McDormand, Woody Harrelson, Sam Rockwell, Abbie Cornish, Caleb Landry Jones, Peter Dinklage, John Hawkes, Lucas Hedges

 

Mildred Haynes zavraždili dceru Angelu. Vyšetřování vraždy se neúspěšně táhne a Mildred se rozhodne jednat. Před vjezd do města, kde žije, umístí tři billboardy s velmi kontroverzními vzkazy určenými pro Williama Willoughbyho, šéfa místní policie. 

Drama plné černého humoru od Oscarového režiséra Martina McDonagha

 

https://www.csfd.cz/film/439559-tri-billboardy-kousek-za-ebbingem/videa/

 

TOMB RAIDER

16. 3. 2018

PÁTEK 16. 3. ve 20 hodin / Titulky

SOBOTA 17. 3. ve 20 hodin / Titulky

SOBOTA 24. 3. v 18 hodin / Titulky

USA/ Akční / Dobrodružný

Délka 115 min., vstupné: 130 Kč

Režie: Roar Uthaug

 

Hrají: Alicia Vikander, Walton Goggins, Dominic West, Daniel Wu, Hannah John-Kamen, Alexandre Willaume, Nick Frost

Producenti:

Graham King

Scénografie:

Gary Freeman

 

Laře Croft (Alicia Vikander) je 21 let, pracuje jako cyklo kurýr v Londýně a studuje. Její otec zmizel před sedmi lety. Lara odmítá převzít jeho globální obchodní impérium. Postupně se však začne o jeho zmizení zajímat. Rozhodne se záhadě přijít na kloub. Hledá legendární hrobku nacházející na ostrově někde u Japonska, kde byl naposledy spatřen. Lara se nakonec proti všem očekáváním vydává do neznáma vyzbrojená jen svým důvtipem, slepou důvěrou a tvrdohlavostí. Přežije toto nebezpečné dobrodružství a získá známé přízvisko Tomb Raider?

 

https://www.csfd.cz/film/268065-tomb-raider/videa/

 

MÁŘÍ MAGDALÉNA

22. 3. 2018

ČTVRTEK 22. 3. ve 20 hodin / Titulky

NEDĚLE 25. 3. v 18 hodin / Titulky

Velká Británie / Drama

Délka 130 min., vstupné: 110 Kč

Režie: Garth Davis

Hrají: Rooney Mara, Joaquin Phoenix, Chiwetel Ejiofor, Tahar Rahim,

Tawfeek Barhom, Shira Haas, Uri GavrielProducenti:Emile Sherman

 

Film Máří Magdaléna je autentickým a lidským portrétem jedné z nejosudovějších žen v dějinách lidstva. Biblický příběh líčí osudy Máří (Rooney Mara), mladé ženy hledající nový způsob života. Máří natolik svazují každodenní rituály, že zavrhne svou rodinu a přidá se k novému společenskému proudu, který vede charismatický Ježíš Nazaretský (Joaquin Phoenix). Brzy se stane srdcem tohoto hnutí a po Ježíšově boku se vydává na cestu, která vede do Jeruzaléma, k osudovým událostem, jež jsou základním kamenem naší civilizace.

 

https://www.csfd.cz/film/463435-mari-magdalena/videa/

 

TVÁŘ VODY - Opakujeme

23. 3. 2018

PÁTEK 23. 3. ve 20 hodin / Titulky

NEJVÍCE NOMINOVANÝ OSCAROVÝ SNÍMEK

USA/ Fantasy / Romantický / Thriller

Délka 119 min., vstupné: 120 Kč

Režie: Guillermo del Toro

Hrají: Sally Hawkins, Michael Shannon, Richard Jenkins, Doug Jones, Michael Stuhlbarg, Octavia Spencer, Lauren Lee Smith

 

V utajované americké vládní laboratoři probíhají experimenty s podivuhodným obojživelným monstrem nalezeným v Amazonii. Domorodci jej uctívali jako boha, může dýchat na vzduchu i pod vodou, podobá se člověku a je považován za nebezpečného tvora. V laboratoři jej bezohledně zkoumá ambiciózní vládní agent Richard Strickland. Ve stejné laboratoři pracuje němá uklízečka Elisa.  Když se střetne s uvězněným stvořením, dokáže s ním navázat komunikaci, k níž není potřeba žádných slov. Stačí jim gesta a emoce. Elisa jej nevnímá jako nebezpečnou zrůdu. Tato záhadná bytost má jednu základní vlastnost vody. Jak voda přijímá tvar nádoby, tak stejně tento vodní tvor přijímá vlastnosti každého, s kým se potkává, a odráží tak jeho agresivitu i osamělost nebo bezpodmínečnou lásku. Díky tomu se mezi ním a vnímavou Elisou vytvoří silné pouto.

 

https://www.csfd.cz/film/454157-tvar-vody/videa/

 

 

Nalezené složky

Nebyly nalezeny žádné složky