Jdi na obsah Jdi na menu
 


Připravujeme

DIGITALIZACE KINA / DCI - STANDART CINEMA (2D)

grafkr1.jpg

Naše kino nyní disponuje s digitální technologií DCI - standart Cinema je označení pro kina (systém), která splňují DCI specifikace a mohou získat veškeré tituly ve 2D a jsou technicky  připravena i na 3D. 
 
Promítací dny jsou čtvrtek- pátek - sobota - neděle.
Vstupné určuje vždy filmová společnost, která film vlastní. Kino se však snaží vyhovět i divákovi a filmy nasazuje i po premiérách, kde je vstupné nižší. Děkujeme za pochopení!
 
Připravujeme na: LEDEN 2018

KOLO ZÁZRAKU

ČTVRTEK 4. 1. v 19 hodin / Titulky

NEDĚLE 7. 1. v 18 hodin / Titulky

kolo_zazraku_2017_bl_film.jpg USA/ Drama

 Délka 101 min., vstupné: 120 Kč

 Režie: Woody Allen

 Hrají: Kate Winslet, Juno Temple, Justin Timberlake, Jim Belushi, Debi Mazar, Max Casella, Tony Sirico

Novinka Woodyho Allena se odehrává v Americe padesátých let. Nešťastná servírka Ginny utíká před manželem Humptym do náruče plavčíka Mickeyho. K její smůle se ale do Mickeyho zamiluje i její nevlastní dcera Carolina. I když Humpty strašně moc touží po změně, i když Ginny touží po změně, stále ve svém chování opakují stejné vzory. Je to začarovaný cyklus jejich životů a vzájemných závislostí, ze kterého se nemohou vymanit. Příběh vášně a zrady.

 

ČERTOVINY

PÁTEK 5. 1. v 17 hodin

SOBOTA 6. 1. v 16 hodin

NEDĚLE 7. 1. v 16 hodin

SOBOTA 13. 1. v 16 hodin

NEDĚLE 14. 1. v 16 hodin

NEDĚLE 21. 1. v 10. 30 hodin

 NEDĚLE 28. 1. v 16 hodin

crop-1219536-certoviny---karel-dobry-2-----kopie.jpg ČR/ HRANÁ POHÁDKA

 Délka 105 min.  

 Vstupné: 130 Kč / 110 Kč

 Režie: Zdeněk Troška

Hrají: Jakub Prachař, Dominick Benedikt, Karel Dobrý, Sára Sandeva, Richard Jaroslav Müller, Oldřich Navrátil, Míra Nosek, Andrea Hoffmannová, David Gránský, Jana Bernášková, Radek Holub

Stalo je jednou, že se v pekle uklízelo. Čerti se jen hemžili, prostě hotový blázinec. Toho zmatku využili dva mladí čerti, kteří schválně ještě víc při uklízení překáželi. A pak se to stalo. Jeden zakopl, padl na druhého a oba povalili kotel s hříšnou duší. Toho využila hříšná duše. Rozběhla se k otevřené bráně, kterou zrovna staří čerti větrali a než se kdo nadál, byla pryč. Bylo zle. Lucifer se rozhodl pro trest – čerti musí jít na svět a každý přivést do pekla jednu hříšnou duši. Pak jim bude odpuštěno.

 

ZTRACEN V DŽUNGLI

PÁTEK 5. 1. ve 20 hodin / Titulky

SOBOTA 6. 1. ve 20 hodin / Titulky

ČTVRTEK 11. 1. v 19 hodin / Titulky

aca02036f830e74a2e40ede043a0caf4865adbdf.jpg Austrálie / Kolumbie

 Dobrodružný / Thriller

 Délka 115 min., vstupné: 110 Kč

 Režie: Greg McLean

 Hrají: Daniel Radcliffe, Thomas Kretschmann, Alex Russell, Lily Sullivan, Jacek Koman, Joel Jackson

Příběh natočený podle skutečných událostí: trojice přátel se nechá přemluvit neznámým mužem se záhadnou minulostí jménem Karl, aby se spolu s ním vydali do neprobádaných a nezmapovaných částí bolivijské džungle za tajemným indiánským kmenem. Avšak postupně si začínají uvědomovat nerozvážnost svého rozhodnutí, že džungle není místem, kde chtějí být!

 

ŠPINDL

SOBOTA 6. 1. v 18 hodin

spindl_2017_bl_film.jpgČR / Romantický / Komedie

 Délka 105 min., vstupné: 120 Kč

 Režie: Milan Cieslar

 Hrají: Anna Polívková, Kateřina Klausová, Anita Krausová, David Gránský, Karel Zima, Martin Siničák, Oldřich Navrátil, Jan Révai, Alice Bendová, Lukáš Langmajer, Jitka Sedláčková, Jakub Kohák, Jan Plouhar, Leoš Noha

Když na hory, tak do Špindlu. Právě do zasněženého Špindlerova Mlýna vyráží sestry Eliška, Katka a Magda na dámskou jízdu. Mají v plánu si užít odpočinek, zábavu a možná i trochu milostného dobrodružství. Eliška je v pohodě, ale Katce i Magdě už třicet bylo a jsou pořád single. Objeví se ten pravý v zimním sněhu? Jisté je, že potkají další účastníky a zábavné postavy a během týdenního pobytu pak všechny zavalí lavina milostných i životních lapálií.

 

FERDINAND

NEDĚLE 7. 1. v 10. 30 hodin / Dabing

SOBOTA 20. 1. v 16 hodin / Dabing

ferdinand-animated-film-animated-movie-bull-girl-friends.jpg USA/ Animovaný / Rodinný

 Délka 106 min.

 Vstupné: 110 Kč / 130 Kč

 

Režie: Carlos Saldanha, Cathy MalkasianJeff McGrath

Je velký jako obr, ale něžný jako štěňátko. Miluje vůni lučních kvítků a nechce bojovat v býčích zápasech! Seznamte se s Ferdinandem…

 

JUMANJI: Vítejte v džungli!

PÁTEK 12. 1. v 18 hodin / Dabing

jumaji.jpg USA/ Dobrodružný / Komedie

 Délka 115 min., vstupné: 110 Kč

 Režie: Jake Kasdan

 Hrají: Dwayne Johnson, Karen Gillan, Jack Black, Kevin Hart, Nick Jonas, Virginia Newcomb, Missi Pyle, Bobby Cannavale, Maribeth Monroe

Když čtveřice školáků objeví starou videoherní konzoli se hrou, o které nikdy předtím neslyšeli - zvanou Jumanji - ocitají se všichni vzápětí v džungli, v níž se hra odehrává, a zcela doslova se stávají postavami, které si pro hru zvolili: Společně zjišťují, že Jumanji není hra, kterou si můžete jen tak zahrát - musíte ji přežít. Aby hru pokořili a mohli se vrátit do skutečného světa, musejí se vydat na nejnebezpečnější dobrodružství svého života.

 

NEJVĚTŠÍ SHOWMAN

PÁTEK 12. 1. ve 20 hodin / Titulky

SOBOTA 13. 1. v 18 hodin / Titulky

krr6f4eb9_greatestshowman.jpg USA/ Muzikál / Životopisný

 Délka 97 min., vstupné: 130 Kč

 Režie: Michael Gracey

Hrají: Hugh Jackman, Rebecca Ferguson, Michelle Williams, Zac Efron, Zendaya

Phineas Taylor Barnum je vizionář, jehož upřímné nadšení je naprosto nakažlivé. A to i v časech, kdy jeho nezlomný optimismus a energie jsou jediným bohatstvím, které zrovna má k dispozici. Barnum začíná svou životní cestu vedoucí až k hvězdnému úspěchu s naprosto prázdnou kapsou, za to však s hlavou plnou fantastických nápadů. Díky nim vytvoří a postupně sestaví fascinující show zaplněnou úžasnými žongléry, tanečníky, akrobaty, vousatými zpěvačkami, nejsilnějšími, nejmenšími i nejvyššími muži. Z jeho představení se navzdory mnohým předsudkům stává celosvětová senzace.

 

ODNIKUD

SOBOTA 13. 1. ve 20 hodin / Titulky

HODNOCENÍ 85%

161910874_5ba64e.jpg Německo / Francie / Drama / Thriller

 Délka 106 min., vstupné: 80 Kč

 Režie: Fatih Akin

 Hrají: Diane Kruger, Numan Acar, Siir ElogluJohannes Krisch, Samia Muriel Chancrin, Denis Moschitto, Ulrich Tukur, Ulrich Brandhoff

 Život Katji se otřese v základech, když při  bombovém útoku přichází o syna a manžela. Následný soudní proces navíc neskončí podle Katjiných očekávání. Rodina a přátelé se jí snaží být v těžkých chvílích oporou, ale Katja nemůže jít dál, dokud neučiní spravedlnosti zadost.

V hlavní roli thrilleru Fatiha Akina o pomstě a spravedlnosti exceluje Diane Kruger

 

OVČÁČEK MILÁČEK

NEDĚLE 14. 1. v 18 hodin

SOBOTA 27. 1. ve 20 hodin

Scénář a režie: Petr Michálek

ovcacek_milacek__a_prijde_i_babis__podivejte_se_na_ukazku_z_nove_hry.jpg

 

 

 

 

 

 

Hrají: Marek Příkazký, Zdeněk Julina, Vojtěch Johaník, Jakub Malovaný, Matěj Štrunc, Rostislav Marek, Pavel Vacek, Radoslav Šopík, Marta Bačíková a další.

Délka představení: 85 minut. VSTUPNÉ: 100 Kč

Druhý díl nekorektního kabaretu Městského divadla Zlín se vrací do kin. Se svou politickou satirou Zlíňáci tentokrát citelně přitvrzují. Děj umístil autor a režisér Petr Michálek do blízké budoucnosti, a sice do období vrcholící prezidentské kampaně v ČR zkraje roku 2018. Na jevišti to znovu hýří těmi nejabsurdnějšími a zároveň zcela autentickými výroky představitelů naší politické scény. Marek Příkazký opět září v roli hradního mluvčího Jiřího Ovčáčka, skvělě ho pak doplňuje Zdeněk Julina jakožto Andrej Babiš. Umí Miloš Zeman opravdu běžkovat? Chutnají Bohuslavu Sobotkovi šulánky? Dívá se Jiří Ovčáček na Pána prstenů? Ukáže už Andrej konečně svého pindíka? A co na to Michaela Jílková?

 

Zoufalé ženy dělají zoufalé věci

ČTVRTEK 18. 1. ve 20 hodin

PÁTEK 19. 1. ve 20 hodin

SOBOTA 20. 1. v 18 hodin

NEDĚLE 28. 1. v 18 hodin

zoufalezeny.jpgČesko / Komedie

 Délka 115 min, vstupné: 130 Kč

 Režie: Filip Renč

 Předloha: Halina Pawlowská (kniha)

 Scénář: Halina Pawlowská

 Hrají: Klára Issová, Matouš Ruml, Aneta  Krejčíková, Jindřich Žampa, Marie Kružíková, Pavel Kříž,  Jiří Dvořák, Zdenka Procházková, Alice Bendová, Lenka Vlasáková, Martin Kraus

a Olga chce najít pravou lásku. Není to vůbec jednoduché ani Olga není jednoduchá. Má se svým milostným životem velké plány a má přebujelou fantazii. Městečko, kde se narodila, jí pro realizace milostných záměrů nestačí. A tak se přemístí do velkoměsta. Nejprve prodává v dámském prádle, kde obslouží přes 3 tisíce žen, než se stane zázrak a přijde ON! Ten první a pravý! To si aspoň Olga myslí do okamžiku, než ho přistihne při nevěře. Určitě ale platí, že film Zoufalé ženy dělají zoufalé věci je komedie, ze které vyplývá, že co se týče lásky, tak... i když je vám hrozně, i když jste k smíchu, tak to prostě nesmíte vzdát!

 

LADÍME 3

PÁTEK 19. 1. v 18 hodin / Titulky

pitch-perfect-3-trailer.jpg USA / Hudební komedie

 Délka 120 min.

 Vstupné: 110 Kč

 Režie: Trish Massieu

Hrají: Anna Kendrick, Hailee Steinfeld, Elizabeth Banks, Brittany Snow, Rebel Wilson, Ruby Rose, Anna Camp, Alexis Knapp, Kelley Jakle, Hana Mae Lee, Guy Burnet

S titulem mistra světa v a capella zpěvu v normálním životě nepřežijete. Tuhle drsnou lekci pochopí hrdinky úspěšné série Ladíme hned na začátku třetího dílu. Navzdory tomu není třeba se bát, že bychom opustili žánr hudební komedie. Všechny pěvky z Barden Bellas jsou zpět.  Dostanou nabídku. Turné po amerických vojenských základnách rozmístěných v Evropě, kde budou vůbec poprvé zpívat v konkurenci kapel vybavených hudebními nástroji. Nebyly by to ale ony, kdyby jejich evropskou šňůru neprovázela série ukrutných zmatků a šíleností, kterými zanechají snad ještě hlubší stopu než svým zpěvem!

 

COCO

NEDĚLE 21. 1. v 16 hodin / Dabing

NEDĚLE 28. 1. v 10. 30 hodin / Dabing

002460_08_coco_hp_a4_v2.jpg USA / Animovaná rodinná  komedie

 Délka 109 min., vstupné: 110 Kč / 130 Kč

 Režie: Lee Unkrich, Adrian Molina

Navzdory prazvláštnímu rodinnému zákazu muziky se Miguel touží stát uznávaným hudebníkem jako je jeho idol, Ernesto de la Cruz. V touze dokázat svůj talent se Miguel souhrou neuvěřitelných okolností ocitne v překrásné a barevné Říši mrtvých. Tam potká okouzlujícího šejdíře Hectora a společně se vypraví na strhující cestu odhalit skutečný příběh Miguelovy rodiny.

 

Tři billboardy kousek za Ebbingem

NEDĚLE 21. 1. v 18 hodin / Titulky

tri-billboardy-nahled-e1508916543271.jpg

 

 

 

 

 

USA / Krimi / Drama / Komedie

HODNOCENÍ 89% / Doporučujeme!

Délka 115 min., vstupné: 110 Kč

Režie: Martin McDonagh

Hrají: Frances McDormand, Woody Harrelson, Sam Rockwell, Abbie Cornish, Caleb Landry Jones, Peter Dinklage, John Hawkes, Lucas Hedges

Mildred Haynes zavraždili dceru Angelu. Vyšetřování vraždy se neúspěšně táhne a Mildred se rozhodne jednat. Před vjezd do města, kde žije, umístí tři billboardy s velmi kontroverzními vzkazy určenými pro Williama Willoughbyho, šéfa místní policie. 

Drama plné černého humoru od Oscarového režiséra Martina McDonagha

 

PŘÁNÍ K MÁNÍ

PÁTEK 26. 1. v 18 hodin

crop-1295272-ff.jpg Česko / Slovensko / Pohádka

 Délka 90 min.

 Vstupné: 100 Kč

 Režie: Vít Karas

Hrají: Martin Myšička, Jitka Čvančarová, Jan Vondráček, Simona Babčáková, Filip Antonio, Jan Maršál, Vítězslav Jandák, Lukáš Latinák

Přání k mání vypráví hravou a humornou formou příběhy několika podob lásky: o trampotách náctiletého Alberta, který je až po uši – a hlavně neopětovaně – zamilován do sestry svého nejlepšího kamaráda, o lásce mezi Albertovými rodiči, o lásce rodičovské, kdy se floutek a lamač dívčích srdcí Bosák junior snaží získat pozornost a lásku svého otce, mocného hoteliéra. Albert a všichni ostatní nakonec přijdou na to, že ke štěstí není zapotřebí kouzel a magie, ale hlavně odvaha věci kolem sebe změnit k lepšímu.

To ovšem neznamená, že opravdová kouzla a čáry neexistují.

 

NEJTEMNĚJŠÍ HODINA

PÁTEK 26. 1. ve 20 hodin / Titulky

mv5bmjiyndkymtgzmv5bml5banbnxkftztgwntqwnjg2mzi-__v1_uy1200_cr90-0-630-1200_al_.jpg Velká Británie

 Drama / Historický / Válečný

 Délka 125 min., vstupné: 110 Kč

 Režie: Joe Wright

 Hrají: Lily James, Gary Oldman, Ben Mendelsohn, John Hurt, Kristin Scott Thomas, Jordan Waller, Stephen Dillane, Philip Martin Brown, Jeremy

 Gary Oldman v roli jedné z největších osobností  20. století.

Winston Churchill na počátku 2. světové války musí učinit zásadní rozhodnutí. Hrozba Německé invaze je bezprostřední a on jako premiér Velké Británie musí v této temné hodině během krátké chvíle semknout národ a změnit průběh světových dějin.